Купити з вигодою

Ні

Так

Чи вам вже
виповнився 21 рік?

*Увага! Ця продукція призначена лише для осіб старше 21 року, будь ласка, підтвердіть ваш вік перед тим, як зайти на сторінку.

Пропіленгліколь для вейпа – популярні запитання


Ми зібрали найпоширеніші запитання про 1,2-діоксипропан, і про його роль, застосування у вейпінгу та відповіді на них в одному місці, щоб ви могли швидко дізнатися про все, що вас цікавить.

Чому для створення вейп-бази використовують саме пропіленгліколь?

Активне застосування PG як складової частини рідини для електронок пояснюється функціональними перевагами речовини. Особливо у грамотному поєднанні з VG. З’єднуючись з гліцерином, пропіленгліколь інтенсифікує розчинення ароматичних елементів і здійснює якісний вплив на саме паріння. Тим, хто бажає отримати ефект, близький до справжніх сигарет, саме ПГ допомагає наблизитися до аналогічних відчуттів.


Що робити, якщо дере у горлі під час паління?

Дертя в горлі може виникати з різних причин:

  • через занадто часті або сильні затяжки;
  • внаслідок підвищеної потужності атомайзера;
  • в результаті недотримання пропорцій (надмірно багато нікотину, PG або недостатньо гліцерину);
  • навіть через недотримання питного режиму.
  • Якщо під час паріння в горлі дере, спробуйте пропрацювати кожен із цих моментів. На початкових етапах, коригуючи пропорції компонентів, зокрема ПГ, найкраще орієнтуватися на наведені вище варіанти, щоб вибрати для себе ідеальний за відчуттями.

Які об’єми ПГ оптимально замовити?

Вейперу, який збирається замовити речовину для самозамісу, знадобиться її не так багато. В продажу можна зустріти різні пропозиції щодо обсягів, починаючи з 250 мл. Виробники наповнювачів для е-сигарет – це, ясна річ, той випадок, коли актуалізуються зовсім інші розміри партії. Це можуть бути як десятки, сотні, так і тисячі кілограмів. Все залежить від масштабів виробництва.


Як називається рідина для вейпа?

Власне, так і називається. Рідина для електронної сигарети. Але також у різних джерелах можна натрапити й на інші назви. В англомовній практиці для її позначення використовуються слова «e-liquid» та «juice». Нерідкісний варіант, поширений серед вейперів нашої країни – жижа. Ще можливі такі, як джус, сировина для електронки, краплі, наповнювач або заправка для вейпінгу.


Як зробити рідину для вейпа?

Самостійне приготування наповнювача для вейпінгу називається самозамісом і передбачає застосування пропан-1,2-діолу, гліцерину, води, ароматизатора та нікотину. Також потрібна якась ємність для змішування інгредієнтів. Найкраще підійде флакон будь-якого обсягу, який вміщуватиме передбачені вами кількості речовин. Він може бути виготовлений із різних матеріалів. Головне – щоб був зручним для вас. Тож як зробити рідину для вейпу, якщо всі компоненти та тара вже є у вас в наявності? Почніть із теорії. Правильний перший крок – підбір відповідної пропорції. Далі дотримуйтеся такого алгоритму:

  • помістіть базові інгредієнти (пропіленгліколь, гліцерин і, можливо, воду) в ємність та ретельно перемішайте;
  • щоб забезпечити добре поєднання речовин, створіть їм температурний режим 30 ℃;
  • внесіть ароматизатор (або комплекс із кількох ароматів) і збовтуйте протягом тридцяти секунд;
  • якщо хочете забезпечити міцність, додайте нікотин і ще мішайте приблизно хвилину;
  • залиште отриману субстанцію хоча б на три дні в темному теплому місці, щодня заглядаючи до неї для перемішування.

Для чого пропіленгліколь в рідині для вейпа?

На ПГ як компонент джусу покладені такі функції:

  • роль сполучної ланки, поєднання у загальний продукт всіх елементів наповнювача;
  • збільшення плинності матеріалу;
  • підвищення тротхіту та накурюваності;
  • сприяння транспорту пари, в якій міститься нікотин, у дихальну систему;
  • регулювання смакопередачі (що більше PG, то інтенсивніше відчувається смако-аромат заправки).
Якісно приготована суміш для вейпу на основі пропан-1,2-діолу – запорука неймовірних відчуттів, справжньої насолоди від процесу паріння.


Чим можна замінити пропіленгліколь для вейпа?

На самом деле, количество возможных вариантов ограниченное. Як альтернативу можна розглядати рослинний гліцерин. Але ми радили б дивитися на нього в іншому ракурсі – як на чудовий супутник поряд з пропіленгліколем, а не на його заміну. Вони по-різному впливають на смакові якості, пароутворення та інші аспекти. Найкраще показують себе у гармонійному тандемі. І ще один варіант – 1,3-пропандіол. Це енантіомер ПГ, що складається з тих самих атомів, але з іншою молекулярною структурою. Серед вейперів речовина відома, як вегетол. За властивостями вона перебуває десь між PG та VG.




Синоніми пропіленгліколю

Пропіленгліколь для вейпа

Пропіленгліколь для вейпа

Переваги пропіленгліколю для вейпів на нашому сайті

 

       Щоб рідини для вейпу були якісними та смачними, важливо не тільки дотримуватися певних пропорцій, але й використовувати при їх створенні сировину відповідного рівня. Пропіленгліколь повинен мати певні технічні характеристики, відповідати нормам і вимогам, не викликати жодних сумнівів щодо якості, безпеки та функціоналу. У ньому не повинні бути сторонні домішки, нехарактерні смакові та/або ароматичні параметри. Саме такий продукт ви можете замовити на нашому сайті або в інтернет магазині компанії «Система Оптимум». 

Пропорції пропіленгліколю в рідинах

 

       Рідина для вейпу склад може мати досить варіативний. П’ятірка ключових інгредієнтів має такий вигляд:

 

  1. Пропіленгліколь PG.
  2. Гліцерин VG.
  3. Очищена вода DA.
  4. Ароматизатор.
  5. Нікотин.

 

       База може складатися тільки з пропан-1,2-діолу, лише з гліцерину, з їх сукупності, поєднання будь-якого з цих матеріалів із водою, також можуть бути всі три базові компоненти. Схематично варіанти бази виглядають так:

 

  • PG;
  • VG;
  • PG + VG;
  • PG + DA;
  • VG + DA;
  • PG + VG + DA.

 

       Ароматизатори – речовини, що відповідають за смако-ароматичні параметри – на практиці використовуються найрізноманітніші. Зазвичай – у кількості до 20 %.

За бажанням вейпера до складу може вводитися нікотин. Але ця речовина зовсім не є обов’язковою. Безнікотинова рідина – чудовий варіант для тих, хто хоче зробити нікотинову перерву, або ж для тих, хто віддає перевагу варіанту безпечного вейпінгу без ризиків для здоров’я.Варіативність пропорцій та дозувань чимала, щоб кожен вейпер міг підібрати собі ідеальний варіант.

Зазвичай на пропіленгліколь як на головний структурний елемент припадає більше половини складу рідини для e-cigarettes. Класична пропорція самозамісу має такий вигляд: 50-55 % PG + 35-40 % VG + 10 % DA. Це найпопулярніше серед вейперів співвідношення інгредієнтів. З ним досягаються баланс смакової яскравості, повне відчуття розкритого смаку аромки, оптимальне пароутворення, досить хороша плинність і комфортний throat-hit.

 

       Також самозаміс пропорції може мати такі:

 

  • 90-95PG + 5-10DA. Безгліцериновий варіант, якому характерні підвищена плинність та чудові характеристики удару по горлу, але з мінімальними випарами;
  • 80VG + 20DA. Безпропіленгліколева рідина з явним домінуванням гліцерину. Має дуже щільну консистенцію, а відтак м’яку пару без удару по горлу;
  • 50PG + 50VG. Пропіленгліколь та гліцерин – у рівних об’ємах, а вода відсутня. Золота середина стосовно пароутворення та сили тротхіту. Пропорція, що забезпечує прекрасні смакові відчуття;
  • 30PG + 70VG. Популярний варіант, який застосовується для заправок потужних вейпів. Дає густу, але водночас м’яку пару;
  • 60PG + 40VG. Підходить для сигаретних баків, подів, єгошок та інших невеликих пристроїв для затягування. Дає менше пари, але кращий ТХ.

 

       Висновки, які слід зробити відносно пропіленгліколевих пропорцій у вейп-рідині:

 

  • потрібен сильніший тротхіт, смакова вираженість і менше пари – використовуйте вищий відсоток ПГ;
  • необхідна підвищена плинність заправки, що важливо для деяких видів пристроїв для паріння – аналогічно є потреба у пропіленгліколі в більшому обсязі;
  • якщо віддаєте перевагу більшим клубкам пари і м’якому парінню – тоді беріть менше PG і більше VG.

Пропіленгліколь як компонент рідини для вейпа

 

       Новачкам у вейпінгу буває складно розібратися, що означають ті чи інші позначення. Вище було сказано, що пропіленгліколь PG – це загальноприйняте скорочення. Використовується він і виробниками заправок для вейпів, і самими вейперами, які беруть його за основу для самозамісу.

Сучасний асортимент вейп-рідин дуже широкий. Різні компанії вводять пропіленгліколь в склад рідини для вейпа у варіативних обсягах, забезпечують неоднакову міцність, тішать оригінальними та яскравими смаками. Здавалося б, немає причин ще щось вигадувати самому. Однак самозаміс паралельно залишається актуальним, будучи для одних захопливим процесом, для інших – можливістю поекспериментувати з рівнем міцності та смаковими параметрами. Хтось відштовхується від підвищеної економічної доцільності. Одним словом, купити пропіленгліколь може знадобитися як виробникам рідин для вейпів, так і самим вейперам. А крім нього ще знадобиться придбати гліцерин, ароматизатори, комусь – і нікотин. Плюс перед тим, як приступати до самозамісу, потрібно з’ясувати, які пропорції оптимально реалізовувати. Тобто є нюанси, і в них потрібно орієнтуватися.

 

       Щодо безпосередньо пропіленгліколю, то він:

 

  • виступає базою, яка з’єднує всі інгредієнти в загальну композицію;
  • коригує в’язкість рідини (що більше речовини, то вища плинність);
  • інтенсифікує смакові якості (що вищий відсоток ПГ, то смак виходить яскравішим і насиченішим);
  • регулює тротхіт (удар по горлу), робить рідини жорсткішими, підвищує накурюваність, але зменшує кількість диму.

 

       Пропіленгліколь без перебільшень можна назвати одним із найважливіших інгредієнтів. Розчиняючи компоненти самозамісу, поєднуючи всі складники воєдино, він впливає плинність, міцність, ТХ і смакові відчуття. Без нього складно (мабуть, взагалі неможливо) уявити хорошу заправку для вейпу.

Багато хто запитує: а як щодо безпеки застосування ПГ у вейпінгу? Чи несе речовина шкоду та які ризики можливі? Тут можете бути спокійними. Здоров’ю нічого не загрожує, якщо використовувати добавку зі знанням справи та по суті. В більшості країн світу продукт визнаний безпечним для людини. Він здійснює доставку нікотину через легені та оперативно з них виходить без осідання на внутрішніх поверхнях і без спричинення будь-якого дискомфорту.

PG зареєстрований як харчова добавка і активно задіюється в таких сегментах, як медицина та косметологія.

Що таке пропіленгліколь

       Пропіленгліколь (ПГ, PG) – одне з ключових понять у вейпінгу, коли йдеться про заправки. Тому і виробникам готових композицій, і тим, хто цікавиться самозамісом, важливо розібратися, що цей матеріал собою являє, на що здатний і які функції виконує при створенні рідини для електронки.
Пропіленгліколь – це в`язка безбарвна солодкувата речовина без запаху, яку також можна зустріти під назвами пропан-1,2-діол, 1,2-діоксипропан та скороченнями ПГ, PG, PGI. Завдяки цим характеристикам ПГ активно використовується як зволожувач тютюну та складник рідини для електронних сигарет.

Телефони:

 

+3 8 067 922 02 95 - оптовий продаж (цілодобово)

+3 8 063 176 18 27 - роздрібний продаж

Адреса:

 

м. Львів, вул. Грунтова, буд. 1